Chcesz z nami współpracować?

Pracuj z nami

Wejście do Poly-Sump oznacza bycie częścią wizjonerskiej rodziny, wiodącego zespołu na dzisiejszym rynku i historii wspaniałej firmy, która każdego dnia utrzymuje i zmienia swój biznes.

poly-sump jest otoczone talentem zmotywowanych, zaangażowanych i skutecznych mężczyzn i kobiet, którzy wykazują inicjatywę i dynamikę biznesową oraz potrafią nawiązać silną i stałą więź w swoim środowisku zawodowym.

Chcesz rozwijać swoją karierę zawodową?

poly-sump przywiązuje dużą wagę do rozwoju zawodowego swoich pracowników. Z tego powodu wspiera jego rozwój poprzez wspieranie umiejętności wewnętrznych, motywującą politykę mobilności i oferuje możliwości kariery na odpowiedzialnych stanowiskach.

Co cenimy w poly-sump?

Punktualność, duch pracy zespołowej, profesjonalizm, dynamizm, uśmiech, poczucie obsługi i dbałość o szczegóły wraz z pasją do dobrze wykonanej pracy to wartości, które nas poruszają.

Różne profile naszych stanowisk różnią się w zależności od kategorii, poziomu odpowiedzialności i wymaganej wiedzy technicznej. Pracując z nami możesz zdobyć doświadczenie.

Dołącz do nas

Podzielasz nasze wartości i chcesz dołączyć do poly-sump?

Prześlij nam swoją aplikację, opisując i podkreślając każde ze swoich doświadczeń i umiejętności. Dokładność informacji, które podajesz nam w swojej aplikacji, jest niezbędna. Informacje te pozwolą nam szybko skontaktować się z Tobą, jeśli Twój profil pasuje do jednej z naszych ofert.

Twoja prośba zostanie przeanalizowana przez dział zasobów ludzkich. Jeśli Twój profil pasuje do jednego z dostępnych stanowisk, skontaktujemy się z Tobą, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na rozmowę kwalifikacyjną.

Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi z polisump w ciągu jednego miesiąca, Twoja prośba zostanie uznana za odrzuconą.

!Dziękuję bardzo za zainteresowanie!